ŠOLSKO LETO 2021/2022

Uspeh Bora Bradača v judu

V soboto, 14. 5. 2022, je učenec 7. a razreda Bor Bradač na državnem prvenstvu mlajših članov v judu v svoji kategoriji do 60 kg osvojil odlično tretje mesto

USPEH GALA BRADAČA IZ 4. A RAZREDA

Gal Bradač, učenec 4. a, je na 1. judo igrah v tem šolskem letu, na katerih so sodelovali učenci vseh ljubljanskih osnovnih šol, v skupini dečkov 4. in 5. razredov osvojil zlato medaljo.

Iskrene čestitke!

Velik uspeh učenke Tare Tie Barlič iz 4. a razreda!

Naša učenka Tara Tia Barlič je na mednarodnem tekmovanju Brainobrain dosegla odlično 2. mesto.

Iskrene čestitke!!

Lina Škof in Mia Levič uspešni na svetovnem tekmovanju s street dance-u

V Follonici je potekalo svetovno tekmovanje v street dance-u:

• Lina Škof  7. A je osvojila naziv svetovne prvakinje v kategoriji  street dance show – solo,
  • Lina Škof in Mia Levič sta osvojili 1. mesto v street dance show – mala skupina,
  • Lina Škof in Mia Levič sta osvojili 2. mesto v street dance show – velika formacija.

David Judež osvojil 9. mesto na Svetovnem pokalu v akrobatskem rokenrolu

David Judež iz 6. b razreda se je na Svetovnem pokalu v Gradcu s svojo soplesalko spet odlično odrezal. Z doseženim 9. mestom sta na svoji prvi mednarodni tekmi dosegla lep uspeh. V Krakovu ju čaka še težji zalogaj, a sta oba odločena, da zmoreta pokazati še več.

David Judež osvojil 3. mesto v plavanju

David Judež, učenec 6.b razreda, se je v okviru pokala Alpen Adria Swim Cup udeležil zaključne tekme v Novigradu in odplaval 300 m ter osvojil 3. mesto. Pet tekem je bilo na jezerih na avstrijskem Koroškem, zaključna pa v Novigradu.

David Judež osvojil 3. mesto v akrobatskem rokenrolu

David Judež iz 6. b razreda se je v soboto, 2. 10. 2021, udeležil kvalifikacijskega turnirja v akrobatskem rokenrolu v Tržiču in se v kategoriji mlajših mladincev uvrstil na 3. mesto. Mlajši mladinci so kategorija do 14 let, zato sta David in soplesalka med manjšimi in najmlajšimi pari.

Iskrene čestitke!

(Visited 2.000 times, 3 visits today)