Zaželjeno je, da vsak učenec obiskuje en krožek, kjer se lahko sprošča in razvija svoje sposobnosti ter interese. Vključitev v interesno dejavnost je prostovoljna, vendar pa pričakujemo, da jo bo učenec po prijavi obiskoval ves predvideni čas.

JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
SPRETNI PRSTKI (1. r.)Nataša T. ERŽENTorek, 12.10 – 12.55
SVET PRAVLJIC (2. r.)Vesna KRAMERČetrtek, 13.00 – 13.45
ORIGAMI USTVARJALNICE (3. r)Maja NOVAK,
Tia S. DONČIČ
Ponedeljek, 13.00 – 13.45
LIKOVNI KROŽEK (2.-3. r.)Tanja KOGOJSreda, 13.00 – 13.45
Torek, 12.10 – 12.55
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. in 3. r.)Andreja KOZLEVČARTorek, 13.00 – 13.45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (4. in 5. r.)Andreja KOZLEVČARSreda, 13.00 – 13.45
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.)Andreja KOZLEVČARČetrtek, 7.30 – 8.15
Petek, 7.30 – 8.15
BRANJE ZAČNE POTOVANJE (4. r.)Mateja KLEMŠE
Urška DOLINAR
Torek, 13.00 – 13.45
BRANJE PRIČNE NOVE SANJE (5. r)Alenka BALON
Maša M. KRANJC
Torek, 13.00 – 13.45
BRALNE ZNAČKE (SLO, NEM, ANG, IT)različni mentorjido aprila
DRAMSKI KROŽEK (6.-9. r)Helena KEBER Petek, 13.00 – 13.45
ZNAM SLOVENSKO (1.-9. r)Helena KEBERPo dogovoru
DEBATNI KLUB (6.-9. r)Tjaša MILIJAŠPonedeljek, 14.15 – 15.00
ZNAKOVNI JEZIK 1 (1.-4. r)Saša ŠIRNIKSreda, 14.15 – 15.00
ZNAKOVNI JEZIK 2 (5.-9. r)Saša ŠIRNIKČetrtek, 14.15 – 15.00
BRALNO OPISMENJEVANJE (1. r)Saša ŠIRNIKSreda, 11.20 – 12.05
KLEPETALNICA (6.-9. r)Zvonka V. PRISLANPetek, 14.15 – 15.00
DRAVELJČKOVE ROŽICE (4.-9. r)Zvonka V. PRISLANSreda, 14.15 – 15.00
ŠIRJENJE BESEDNEGA ZAKLADA (2. r)Zvonka V. PRISLANČetrtek, 13.00 – 13.45
MEDVRSTNIŠKO BRANJE (4. in 6. r)Špela ROŽMANSreda, 7.30 – 8.15
DRUŽBOSLOVNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
VESELA ŠOLA (4.–9. r.)Vesna FARKAŠPo dogovoru
MALE SIVE CELICE (6.–8. r)Vesna FARKAŠPo dogovoru
GEOGRAFSKI KROŽEK (6.-9. r)Aleš BOBEKPo dogovoru
NARAVOSLOVNO–TEHNIČNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
ŽABICE RAZISKUJEJO  1 (1. r.)Diana  RUTARSreda, 13.00 – 13.45
ŽABICE RAZISKUJEJO  2 (2. r.)Diana  RUTARČetrtek, 13.00 – 13.45
KUBO ROBOTKI (1. r)Marjetka M. DERLINKPo dogovoru, od februarja dalje
KUBO ROBOTKI (2. r)Marjetka M. DERLINKTorek, 12.10 – 12.55
KRESNIČKA (6.-7. r)Vesna HAREJPo dogovoru
LOGIKA IN RAZVEDRILNA MATEMATIKA (6.-9. r)Vesna HAREJPonedeljek, 7.30 - 8.15
MLADI RAZISKOVALEC - naravoslovje (9. r)Vesna HAREJPo dogovoru
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (3. r)Barbara ERŽENPetek, 12.05 - 12.45 (3. a)
Petek, 12:45 – 13.25 (3. b)
TEHNIČNE DELAVNICE (5. - 9. r.)Brigita HORVATTorek, 13.45 - 14.30
ROBOTIKA (6.–9. r)Brigita HORVATPonedeljek ali petek, 7.30 - 8.15
ELEKTRONIKA Z ROBOTIKONives ZAVODNIKTorek, 14.15 - 15.00
ŠAH (2.-9. r)Petek, 13.00 - 13.45 ali
13.50 - 14.35
ŠPORTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
NAMIZNI TENIS (4.-8. r)Jurij KALANČetrtek, 15.30 - 16.15
TEČAJNE OBLIKE DELO V PROJEKTIHIZVAJALECDAN, URA
FONOLOŠKO ZAVEDANJE (2. r)Nataša DACAPo dogovoru
EKO ŠOLA (6.-9. r.)Jernej GLASERPo dogovoru
ŠOLSKA SKUPNOST IN ŠOLSKI
OTROŠKI PARLAMENT
Vesna FARKAŠ
Aleš BOBEK
Po dogovoru
PRVA POMOČ (8. r.)Jurij KALANPo dogovoru
IZVENŠOLSKE INTERESNE DEJAVNOSTIIZVAJALECDAN, URA
MALA ŠOLA JUDA (1. r)ŠD Mala šola judaTorek, 13.00 - 15.15
Četrtek, 13.00 - 15.15
SMUČARSKA REKREACIJAŠD NovinarTorek, 16.15 – 17.30
KOŠARKAŠD ŠentvidTorek, 14.45 – 15.30 (1.-2.r),
Torek, 15.30 – 17.00 (3.–7.r),
Petek, 14.45 – 16.15 (3.–7.r)
ODBOJKA ZA DEKLICEŽKK IlirijaSreda, 16.15 – 18.30 (5. – 9.r)
RITMIČNA GIMNASTIKAKRG ŠpičkaPonedeljek, sreda, 14.30 – 15.15 (1. – 2.r),
Sreda, 14.35 – 16.00 (3. – 5.r)
PLESPles plusSreda, 13.30 – 14.30 (1. – 5.r)
GLASBENA ŠOLA ORFEJOrfejPo dogovoru
(Visited 2.866 times, 1 visits today)