Prijava na JV in OPB za šolsko leto 2023/24

Spoštovani starši,

prišel je čas, ko na šoli že načrtujemo dejavnosti za novo šolsko leto, med drugim tudi podaljšano bivanje in jutranje varstvo.

Podaljšano bivanje šola organizira za učence od 1. do 5. razreda in poteka od konca pouka do največ 16.15, od 16.15 do 16.45 pa organiziramo popoldansko varstvo.

V času podaljšanega bivanja se učenci družijo, igrajo, sprostijo, učijo, pišejo domače naloge, ustvarjajo, lahko imajo kosilo in popoldansko malico.

Učna ura:

• za učence od 1. do 3. razreda od 13.45 do 14.35,
  • za učence od 4. do 5. razreda pa od 14.35 do 15.25.

Učenca prijavite v podaljšano bivanje tudi, če bo hodil domov po kosilu in ne takoj po pouku.

Izberete ustrezno uro odhoda in navedete osebe, ki lahko učenca prevzamejo in pospremijo domov.

V jutranjem varstvu učenci od 1. do 3. razreda ob igri, branju in ustvarjalnem delu počakajo na začetek pouka. Jutranje varstvo je organizirano od 6.15 do 8.00 ure. V tem času lahko učenci prejmejo tudi zajtrk.

Prijavi v jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekali preko Lopolisa. Navodila za prijavo se nahajajo TUKAJ (pod zadnjo točko 1.5) in jo uredite najkasneje do petka, 19. 5. 2022.

Lep pozdrav!

ravnateljica: