Skoči na glavno vsebino

Obisk knjižnice Šiška v okviru projekta Rastem s knjigo

V sredo, 29. 11. 2023, smo učenci 7. a razreda v okviru projekta Rastem s knjigo obiskali knjižnico Šiška. Ker je to projekt, ki zajema učence vseh sedmih razredov, so pred časom odšli tja na obisk tudi učenci 7. b in 7. c razreda.

Ga. Mojca Poberaj nam je predstavila knjižnico.  Pokazala nam je, kako poiščemo knjige v knjižnici ali na spletu s pomočjo programa COBISS. Spoznali smo nekaj novih piktogramov, ki označujejo, v kateri žanr sodi knjiga. Nekaj smo jih že poznali, nekatere pa smo videli prvič. Za spodbudo k branju smo vsi učenci v dar prejeli knjigo Modri otok, ki jo je napisala Irena Androjna. Lepa in prostorna knjižnica nas je prepričala, da jo kmalu spet obiščemo.

Pia Jojić, 7. a 

 

(Visited 78 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost