Skoči na glavno vsebino

Njegoš Širaiy uspešen na državnem prvenstvu v športnem plezanju za osnovne šole

Njegoš Širaiy iz 6. A razreda se je v soboto, 13. 4. 2024 udeležil državnega prvenstva v športnem plezanju – težavnost za osnovne šole v Vojniku. V kategoriji mlajših dečkov brez licence, letnik 2011-12, je v polfinalu dosegel tretjo višino med 37 udeleženci in se zanesljivo uvrstil v finale. V finalnem nastopu je dosegel četrto višino med finalisti in za zmagovalcem zaostal za dva oprimka in pol.

V nedeljo, 14. 4. 2024 se je udeležil tudi tekme v težavnosti na plezalnem vikendu v Vipavi. Črno smer je preplezal do vrha, na rumeni smeri pa je padel tik pod vrhom in osvojil odlično 3. mesto.

Čestitamo!

     

 

(Visited 95 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost