Zimski športni dan za učence od 7. do 9. razreda

Zimski športni dan za učence 7., 8. in 9.razreda bo četrtek, 12.2.2015. Učenci lahko izbirajo med smučanjem in pohodom po idilični zimski pokrajini.

Smučanje na Krvavcu

• Odhod avtobusa s parkirišča ob 8:15.
  • Predvidena vrnitev med 15:45 in 16:15.
  • Učenci morajo znat smučat na zahtevnem smučišču, uporabljat različne vlečnice in imeti ustrezno opremo. Śportni dan namreč ni namenjen učenju smučanja.
  • Obvezna oprema : smuči, palice, čelada, smučarska oblačila, smučarski čevlji, smučarska očala, nahrbtnik z malico in pijačo, denar za čaj.
  • Starši naj skupaj z učenci pregledajo ustreznost opreme.
  • Cena: v primeru, da se bo smučanja udeležilo 30 učencev je predvidena cena 28 eur na učenca. Cena vključuje dnevno smučarsko vozovnico, najem učiteljev smučanja z licenco in avtobusni prevoz.
  • Prijave prof. Černe v ponedeljek, 9.2.2015.

Pohod po zasneženi pokrajini

• Malica v šoli ob 9:00.
  • Predvidena vrnitev na kosilo med 13:00 in 13:30.
  • Kako idilično lepa je lahko naša okolica bodo učenci spoznali na pohodu v spremstvu učiteljev šole.
  • Obvezna oprema: topla in nepremočljiva obleka in obutev, kapa, šal, rokavice.
  • Cena: brezplačno.
  • Prijave prof. Černe v ponedeljek, 9.2.2015