Zaželjeno je, da vsak učenec obiskuje en krožek, kjer se lahko sprošča in razvija svoje sposobnosti ter interese. Vključitev v interesno dejavnost je prostovoljna, vendar pa pričakujemo, da jo bo učenec po prijavi obiskoval ves predvideni čas.

JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
SPRETNI PRSTKI (1. r.)Nataša T. ERŽENTOREK, 12.10 - 12.55
SVET PRAVLJIC (1. r.)Vesna KRAMERTOREK, 12.10 - 12.55
ORIGAMI USTVARJALNICE (3. r)Maja NOVAK,
Tia S. DONČIČ
PONEDELJEK, 13.00 - 13.45
SPROŠČANJE IN ČUJEČNOST (2.-3. r.)Alenka OSTERMANSREDA, 7.30 - 8.00
LIKOVNI KROŽEK (2.-3. r.)Tanja KOGOJPETEK, 13.00 - 13.45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. in 3. r.)Andreja KOZLEVČARTOREK, 13.00 - 13.45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (4. in 5. r.)Andreja KOZLEVČARSREDA, 13.00 - 13.45
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.)Andreja KOZLEVČARČETRTEK, 7.30 - 8.15
PETEK, 7. 30 - 8.15
Ena vaja po doovoru s pevci
BRANJE ZAČNE POTOVANJE (4. r.)Mateja KLEMŠE
Urška DOLINAR
ČETRTEK, 13.00 - 13.45
BRANJE PRIČNE NOVE SANJE (5. r)Vikica H. ZIBELNIK
Alenka BALON
Maša M. KRANJC
ČETRTEK, 13.00 - 13.45
BRALNE ZNAČKE (SLO, NEM, ANG, IT)različni mentorjido aprila
ANGLEŠKE IGRALNE URICE (2.-4. r)Vlasta VRHOVEC PONEDELJEK, 13.00 - 13.35
DEBATNI KLUB (5.-9. r)Tjaša MILIJAŠTOREK, 14.00 - 14.45
ZNAKOVNI JEZIK 1 (1.-4. r)Saša ŠIRNIKČETRTEK, 13.00 - 13.45
ZNAKOVNI JEZIK 2 (5.-9. r)Saša ŠIRNIKČETRTEK, 14.15 - 15.00
BRALNO OPISEMNJEVANJE (1. r)Saša ŠIRNIKSREDA, 11.20 - 12.05
KLEPETALNICA (6.-9. r)Zvonka V. PRISLANPo dogovoru, po pouku
BRANJE JE KUL (2.-3. r)Zvonka V. PRISLANPONEDELJEK, 13.00 - 13.45
DRUŽBOSLOVNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
VESELA ŠOLA (4.–9. r.)Vesna FARKAŠPo dogovoru
MALE SIVE CELICE (6.–8. r)Vesna FARKAŠPo dogovoru
GEOGRAFSKI KROŽEK (6.-9. r)Aleš BOBEK
NARAVOSLOVNO–TEHNIČNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
ŽABICE RAZISKUJEJO  1 (1. r.)Diana  RUTARČETRTEK, 13.25 - 14.00
ŽABICE RAZISKUJEJO  2 (2. r.)Diana  RUTARČETRTEK, 14.00 - 14.40
KUBO ROBOTKI (1. r)Marjetka M. DERLINKSREDA, 12.10 - 12.55
KRESNIČKA (1.-7. r)različni mentorjiPo dogovoru
LOGIKA IN RAZVEDRILNA MATEMATIKA (6.-9. r)Vesna HAREJČETRTEK, 14.00 - 14.45
ASTRONOMSKI KROŽEK (5.-9. r)Vesna HAREJTOREK, 14.00 - 14.45
MLADI RAZISKOVALEC - naravoslovje (6. - 9. r)Vesna HAREJPo dogovoru
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (3. r)Barbara ERŽEN3. A - PETEK, 12.05 - 12.45
3. B - PETEK, 12.45 - 13.25
TEHNIČNE DELAVNICE (5. - 9. r.)Brigita HORVATČETRTEK, 13.45 - 14.30
ELEKTRONIKA Z ROBOTIKO (5.–9. r)Brigita HORVATSREDA, 7.30 - 8.15
ŠAH (2.-9. r)Ksenija NOVAKSREDA, 7.30 - 8.15
ŠPORTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
ŠPORT JE IGRA 1 (1.-3. r)Živa CESAR GAMSPONEDELJEK, 7.30 - 8.15
ŠPORT JE IGRA 2 (4.-6. r)Živa CESAR GAMSPETEK, 7.30 - 8.15
NAMIZNI TENIS (4.-6. r)Jurij KALANPONEDELJEK, 15.25 - 16.15
TEČAJNE OBLIKE DELO V PROJEKTIHIZVAJALECDAN, URA
FONOLOŠKO ZAVEDANJE (2. r)Nataša DACAPo dogovoru
EKO ŠOLA (1.-9. r.)Diana RUTAR inProjektno delo, akcije
ŠOLSKA SKUPNOST IN ŠOLSKI
OTROŠKI PARLAMENT (1.-9. r.)
Vesna FARKAŠ
Aleš BOBEK
Projektno delo, akcije
PRVA POMOČ (7. r.)Jurij KALANPo dogovoru
PLAVALNI TEČAJ–10-urni (4. r. )MOL – oddelek za športod 6. do 17. 12. 2021, 8.15 - 9.15
PLAVALNI TEČAJ–20-urni (3. r. )MOL – oddelek za športod 13. do 24. 6. 2022. 8.15 - 9.15
PLESNI TEČAJ za valeto (9. r.)Plesna šola- BoleroPo dogovoru
IZVENŠOLSKE INTERESNE DEJAVNOSTIIZVAJALECDAN, URA
NOGOMET (1. r)Otroška nogometna šolaTOREK, 13.35 - 14.35
NOGOMET (2. r)Otroška nogometna šolaČETRTEK, 13.00 - 13.45
NOGOMET (3. r)Otroška nogometna šolaČETRTEK, 13.45 - 14.35
MALA ŠOLA JUDA (1. r)ŠD Mala šola judaTOREK, 13.00 - 13.45
ČETRTEK, 13.00 - 13.45
MALA ŠOLA JUDA (2.-3. r)ŠD Mala šola judaTOREK, 13.45 - 14.35
ČETRTEK, 13.45 - 14.35
SMUČARSKA REKREACIJAŠD NovinarTOREK, 15.30 - 16.15
KOŠARKA (5.-9. r)ŠD ŠentvidTOREK, 14.35 - 15.25
TOREK, 15.30 - 16.15
TOREK, 16.15 - 17.00
KOŠARKA (5.-9. r)ŽKD IlirijaSREDA, 16.15 - 17.00
ODBOJKA ZA DEKLICEŽOK Šentvid
RITMIČNA PRIPRAVLJALNICA (1.-5. r.)ŠD ŠPIČKAZačetnice:
PONEDELJEK, 14.35 - 15.25
Nadaljevalka:
SREDA, 14.35 - 16.00
GLASBENA ŠOLA PUSTOTNIKPo dogovoru
GLASBENA ŠOLA ORFEJPo dogovoru
(Visited 1.793 times, 1 visits today)