ŠOLSKO LETO 2021/2022

Lina Škof in Mia Levič uspešni na svetovnem tekmovanju s street dance-u

V Follonici je potekalo svetovno tekmovanje v street dance-u:

  • Lina Škof  7. A je osvojila naziv svetovne prvakinje v kategoriji  street dance show – solo,
  • Lina Škof in Mia Levič sta osvojili 1. mesto v street dance show – mala skupina,
  • Lina Škof in Mia Levič sta osvojili 2. mesto v street dance show – velika formacija.


David Judež osvojil 9. mesto na Svetovnem pokalu v akrobatskem rokenrolu

David Judež iz 6. b razreda se je na Svetovnem pokalu v Gradcu s svojo soplesalko spet odlično odrezal. Z doseženim 9. mestom sta na svoji prvi mednarodni tekmi dosegla lep uspeh. V Krakovu ju čaka še težji zalogaj, a sta oba odločena, da zmoreta pokazati še več.


David Judež osvojil 3. mesto v plavanju

David Judež, učenec 6.b razreda, se je v okviru pokala Alpen Adria Swim Cup udeležil zaključne tekme v Novigradu in odplaval 300 m ter osvojil 3. mesto. Pet tekem je bilo na jezerih na avstrijskem Koroškem, zaključna pa v Novigradu.

Iskrene čestitke!

            


David Judež osvojil 3. mesto v akrobatskem rokenrolu

David Judež iz 6. b razreda se je v soboto, 2. 10. 2021, udeležil kvalifikacijskega turnirja v akrobatskem rokenrolu v Tržiču in se v kategoriji mlajših mladincev uvrstil na 3. mesto. Mlajši mladinci so kategorija do 14 let, zato sta David in soplesalka med manjšimi in najmlajšimi pari.

Iskrene čestitke!

 


(Visited 1.738 times, 6 visits today)