Tudi v letošnjem letu so pripravili katalog Zvez prijateljev mladine iz Ljubljane in Zavoda za letovanje in rekreacijo otrok, Počitnice in dejavnosti 2022, v katerem so zbrane vse informacije o zdravstvenih letovanjih otrok in mladih na morju in ostalih dejavnosti za otroke in mlade med poletnimi počitnicami 2022. Hkrati vas obveščajo, da so zdravstveni predlogi od danes naprej že dostopni pri šolskih zdravnikih oz. pediatrih.

Letos so se odločili zgolj za spletni katalog. Število zdravstvenih predlogov je omejeno in si želelijo, da informacije pridejo do otrok naše šole v najhitrejšem času.

Prijave so odprte od 4. maja 2022 na https://www.zavod-zlro.si/.

Za vse informacije so vam na voljo na preko telefona oz. maila.

>> KATALOG POČITNICE IN DEJAVNOSTI 2022

 

(Visited 65 times, 1 visits today)