Skoči na glavno vsebino

WORLD SCHOLAR’S CUP- GLOBAL ROUND

WORLD SCHOLAR’S CUP – GLOBAL ROUND,

DUBAJ 22. 6. 2022 – 29. 6. 2022

Našo tekmovalno pot smo nadaljevali na svetovnem prvenstvu v Dubaju. Udeležili so se ga Žiga Švagelj (7. b), Luka Ribaljčenko (7. b) in Patricija Mali (8. a), kot ena ekipa, drugo ekipo, Živa Šercer (7. a) in Petra Leskovec (8. b), pa je dopolnil član iz Bolgarije, Maximilian Nikolov (STEALM Academy).

Tokrat je bila konkurenca še močnejša kot na regijski ravni, saj se je tekmovanja udeležilo okoli 1600 tekmovalcev iz celega sveta. Naših 21 medalj dokazuje, da smo bili enakovredni ostalim. Obe ekipi sta se tako kvalificirali na zadnji, najvišji nivo tekmovanja, Turnir šampionov, ki je vsako leto na Univerzi Yale, ZDA.

 ČESTITKE!

Mentorica: Tjaša Milijaš

(Visited 384 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost