Skoči na glavno vsebino

VALENTINOV PLES

Po treh letih se je končno na naši šoli zgodil ples. Obeležili smo dan zaljubljencev. Za organizacijo so poskrbeli devetošolci skupaj z razredničarkama in šolsko skupnostjo. Okrasili so prostor, gostom ponudili kokice in sok ter animacijski program. Vse je bilo v znamenju rdeče barve in srčkov. Izbrali so tudi kraljico in kralja plesa. Učenci so se sproščeno zabavali, peli in plesali ob ritmih različnih zvrsti glasbe. Ob pogledu na nasmejane kotičke ust lahko rečemo le, da so učenci željni zabave in druženja v živo.

Hvala šolskim delavcem za vso pomoč in velika pohvala devetošolcem, ki so se izkazali pri organizaciji dogodka. Tudi to je učenje.

Učiteljice Diana, Tanja, Vesna F., Zvonka in učitelj Jernej

(Visited 211 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost