Skoči na glavno vsebino

Utrinki iz šole v naravi 8. razredov na Ptuju

1. DAN – Danes zjutraj smo se osmi razredi odpravili na Ptuj. Ko smo prišli smo se razdelili po sobah in pojedli kosilo. Po kosilu smo se razdelili v dve skupini in se odpravili v park. Tema je bila “nevarnosti v naravi”. Potem smo imeli prosti čas in nato večerjo. Po večerji smo se igrali družabne igre. Smeško s širokim nasmehom in brez polnila

Lana

2. DAN – Danes smo se po zajtrku odpravili na Ptujsko jezero, kjer smo se vozili z dragon boat-om. Bilo je zelo zabavno. Potem smo se vrnili, pojedli kosilo in imeli popoldanski počitek. Popoldan smo bolje spoznali kurenta in ga tudi izdelali iz papirja. Po večerji smo se odpravili na večerni sprehod po Ptuju. Pomežik

Lana

3. DAN – Danes smo se dopoldan odpravili na Ptujski grad, kjer smo si ogledali stare pustne šeme, zbirko glasbil in fevdalne stanovanjske kulture. Potem smo imeli kosilo in počitek. Popoldan smo se naučili kako preživeti v divjini in kaj vse preži na nas v naravi. Po večerji smo imeli športne in cirkuške igre. 🫠

Lana

4. DAN – PLEEEESSSSS Mmmmm …Ples

(Visited 945 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost