Skoči na glavno vsebino

Pozdravi s Pohorja

Prvi dan smo opravili s testiranjem in se razdelili v skupine. Smučarji so se spoznavali s progami na Pohorju, ostali pa smo se navajali na smuči in pancerje ter se že prvič spustili po klančini. Zvečer smo uživali v nočnem pohodu z lučkami in se spoznali s pravili FIS. Pošiljamo sončne smučarske pozdrave! 🤗

Za nami je drugi dan, lahko rečemo, da smučamo že vsi, tudi tisti ki smo prvič stopili na smuči. Vsi obvladamo vožnjo z vlečnico in tudi po smučarski progi že vsi zavijamo. Popoldan smo se pomerili v smučarskem znanju v kvizu Male sive celice, zvečer pa nas je presenetil čarovnik, ki ni samo čaral ampak nam je tudi razkril kako poteka čarovniški trik. Uživamo! ☀️

Tretji dan smo malo že utrujeni, noge bolijo a še vedno po belih strminah drvimo. Vreme je čudovito, sonce nas boža vsak dan, mi pa tudi smučamo bolje iz dneva v dan. Popoldan smo se učili o prvi pomoči, zvečer pa smo zmagovali v igri Activity. Smeha ni manjkalo. 😎

Zadnji dan smo smučali in uživali na snegu. Spoznali smo vse proge in tudi začetniki, so se že spustili po težji progi. Varno in samostojno znamo smučati vsi. Popoldan smo imeli zanimivo predavanje o splavarjenju, zvečer pa zaključni žur s predstavitvijo sob in plesom. 🥳

(Visited 512 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost