Spoštovani učenci in starši!

V danih razmerah smo se odločili, da uvedemo izobraževanje na daljavo. Zelo smo veseli, da veliko obiskujete našo spletno stran in pridno delate.

Občasno sistem deluje počasi zaradi preobremenjenosti. Če se to zgodi, bodite prosim strpni in  v takem primeru poskusite z dostopom do spletne strani šole kasneje.

Veseli smo vaših povratnih informacij in utrinkov, ki nam jih pošiljate po elektronski pošti.

Dragi učenci, še naprej se bomo trudili, da boste ostali v miselni kondiciji.

Spoštovani starši. Hvala vam za vašo pomoč pri izobraževanju na daljavo. Za vse nas je to nekaj novega in skupaj bomo uspeli.

Vsekakor pa ne pozabite, da je vikend čas, ko vsi skupaj potrebujemo odmor od šolskega dela, da si naberemo energije za prihodnji delovni teden.

Varujte vaše zdravje in lep pozdrav

dr. Lucija Željko, ravnateljica

>> NEKAJ UTRINKOV POUKA NA DALJAVO

1. DO 5. RAZRED