Ker je poletje že skoraj pred vrati, verjamemo da mnoge starše otrok skrbi komu bodo lahko zaupali otroke v času poletnih počitnic. V ta namen so na Zvezi prijateljev mladine Ljubljana Center in Šiška pripravili informativni list s kratkimi informacijami o poletnih počitniških programih v Ljubljani (sofinancirana počitniška varstva, jezikovna druženja, gozdne delavnice, ustvarjalne delavnice  …). Programi so namenjeni predvsem otrokom od 1. do 5. razreda (jezikovna druženja tudi za 6. razrede).

Informativni list s kratkimi informacijami o poletnih počitniških programih v Ljubljani se nahaja TUKAJ.

Prijave bodo odprli v dveh sklopih, in sicer:

• V petek, 15. 4. 2022, ob 9. uri bomo odprli vse prijave programov v Ljubljani, razen sofinanciranih varstev.
  • V sredo, 4. 5. 2022, ob 7. uri bomo odprli prijavnice za sofinancirana počitniška varstva na OŠ Poljane, OŠ Danile Kumar in na Četrtni skupnosti Center.