Skoči na glavno vsebino

Pestra pomlad v PB

Marec je vedno zelo pester in ustvarjalen mesec. Prebuja se narava, dnevi se daljšajo, pri igri na zunanjih površinah nas božajo topli sončni žarki, v oddelkih podaljšanega bivanja pa ustvarjalno preživljamo popoldneve. Tako smo naredili darilca za dan žena in materinski dan, se spomnili na naše očete z izdelovanjem srajčk, skupaj izdelali raznolike ptičke ob gregorjevem in iz papirja izdelali metuljčke in ostale znanilce pomladi. Z njimi smo okrasili učilnice ter tako pomahali zimi v slovo.

Marca se je začel tudi projekt Prostovoljstvo: Bralne minute v OPB, pozabili pa nismo niti na svetovni dan Downovega sindroma. Ta dan smo obeležili tako, da smo se pridružili Nogavičnemu izzivu. Ob svetovnem dnevu poezije smo prisluhnili rimanim besedam, na varnost v prometu pa nas je spomnil projekt Pasavček,

Vabljeni k ogledu naših aktivnosti in izdelkov v priloženih fotografijah.

Aktiv podaljšanega bivanja.

(Visited 108 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost