Skoči na glavno vsebino

Občinsko prvenstvo v odbojki za starejša dekleta

Pretekli teden je v sredo na Osnovni šoli Miška Kranjca potekalo Občinsko prvenstvo v odbojki za starejša dekleta. Naša dekleta so se odlično odrezala in turnir skoraj zaključila s popolnim izkupičkom. V razburljivi tekmi 25:23 in 26:24 so z 2:0 v nizih, tesno izgubile proti OŠ Koseze Zmago pa so si priigrale z borbeno igro 2:1 v nizih proti OŠ Valentina Vodnika. Čestitke celotni ekipi za odlično prikazano igro! Nadaljevanje turnirja sledi to sredo s tekmo proti OŠ Miška Kranjca.

V četrtek pa je prav tako na OŠ Miška Kranjca potekala nogometna tekma za starejša dekleta. Dekleta so na pripravljalni tekmi, prikazala borbenost in disciplino in kljub temu, da so prvič igrale uradno tekmo odigrale dobro in slavile s 4:0. Izkazala se je Lina Škof, ki je zadela kar tri gole. Čestitke vsem puncam! Naslednja stopnička je finalni turnir ljubljanskih osnovnih šol.

Čestitamo!

(Visited 132 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost