Skoči na glavno vsebino

OBČINSKO PRVENSTVO V ATLETKI

V ponedeljek, 22. 5. 2022 je na stadionu v Šiški potekalo občinsko prvenstvo v atletiki. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole in dosegli odlične rezultate. Dominik Drobnič je 300 metrov pretekel pod 40 sekundami in osvojil 2. mesto med starejšimi učenci. Drugo mesto sta prav tako osvojili Ana Bukarica v skoku v višino in Kim Mrgole v skoku v daljino, med mlajšimi učenkami. Med starejšimi učenci pa je medaljo osvojil še Aldiijan Piljevič v suvanju krogle. V finalu teka na 60 metrov za mlajše učence je nastopil Val Brglez in osvojil 8. mesto, blizu medalje v metu vortexa pa je bil tudi Šan Novak Liao, ki je osvojil 6. mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem in tekmovalkam za uspešne nastope!

Živa Cesar Gams

(Visited 169 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost