Skoči na glavno vsebino

KOLESARSKI KROG ob EVROPSKEM TEDNU MOBILNOSTI

10 naših učencev v spremstvu dveh učiteljev je prevozilo v centru mesta en »izobraževalni krog«, ki vključuje 9 izobraževalnih točk. Točke, na katerih so inštruktorji in stroka iz AMD Moste, Šole vožnje Avto moto zveze Slovenije (AMZS) in Brulc, Top Stil, Velo, Mestni redarji, Policisti  Policijske uprave Ljubljana (PUL), predstavniki Rdečega križa (RK) Območna enota Ljubljana in Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) svetovali ter predstavljali pravilno vožnjo s kolesom, opozarjali na nevarnosti in odgovarjali na vprašanja učencev in mentorjev. Točke so bile izbrane tako, da so predstavljale nekatere specifičnosti kolesarskega in drugega prometa v centru mesta.

(Visited 219 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost