Skoči na glavno vsebino

Jakob, Klemen in Žiga v tretji oddaji letošnje sezone Malih sivih celic!

Uvrstiti se in pokazati znanje v edinem kvizu za osnovnošolce v Sloveniji, na nacionalni televiziji, ni mačji kašelj. Naša ekipa v postavi sedmošolca Jakoba Vaniča, osmošolca Žige Švaglja in devetošolca Klemna Harija se je uvrstila med 32 ekip (izmed 299 prijavljenih), ki jim je uspelo priti na studijska snemanja. V prvem krogu se je pomerila z OŠ Šmarje pri Jelšah. Fantje so se dobro odrezali, v zaključnem delu oddaje tudi približali nasprotni ekipi, zato je bilo zadnje vprašanje »Ugani, oceni«, odločilno. Žal so se pravilnemu rezultatu približali učenci OŠ Šmarje pri Jelšah in se tako veselili  vstopnice v naslednji krog tekmovanja.

Iskrene čestitke našim predstavnikom šole za pokazano znanje, trud, samozavest in sodelovanje. Izkušnja snemanja oddaje bo zagotovo nepozaben spomin na osnovnošolske dni.

Pohvalo si zaslužijo tudi navijači, ki so stiskali pesti, navijali in bodrili ekipo »žabic«.

Če ste v soboto zamudili ogled oddaje, si jo lahko ogledate na

https://cist-hudo.rtvslo.si/predvajaj/male-sive-celice/174907402

in se preizkusite v miselnih izzivih tudi vi.

Ker so naši fantje zmagali na predtekmovanju za TV kviz v regiji Ljubljana-mesto, bo naša šola v naslednjem šolskem letu gostiteljica predtekmovanja.

Uspešno dalje!

Mentorica: Vesna Farkaš

(Visited 133 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost