Ker je prišlo do zlorabe glasovalnega sistema, so morali začasno onemogočiti glasovanje za finaliste natečaja Digitalne zvezdice. Vse glasove, ki so prispeli med 22. in 27. septembrom 2021, so umaknili in razveljavili.

Poskrbeli so za dodatno varnost in glasovanje ponovno odpirajo ter ga podaljšujejo do 14. oktobra 2021.

Spomladi so v Založbi Rokus Klett v okviru praznovanja njihove 30-letnice razpisali natečaj Digitalne zvezdice, namenjene učencem osnovnih šol. Učencem so pustili prosto pot, da izrazijo domišljijo in razvijajo kreativnost na temo Kakšna bo šola čez 30 let?

Prispevke finalistov natečaja Digitalne zvezdice si lahko ogledate na tej povezavi.

Med finalisti v kategoriji 7. do 9. razred sta tudi Nasta Slanovec in Gašper Korošec iz 7. A, ki sta pri izbirnem predmetu iz računalništva, v programske jeziku Scratch, sprogramirala animacijo in ustvarila filmček.

Za Nastjo in Gašperja lahko glasujete s klikom na spodnji gumb in sicer do 14. oktobra 2021.

Zmagovalci prejmejo privlačne nagrade. Vrečko s praktičnimi darili pa prejmejo tudi vsi udeleženci natečaja in ostali finalisti, ki bodo dodatno prejeli še knjižno nagrado.

Nastji in Gašperju iskreno čestitamo in držimo pesti, da zbereta čim več glasov!

Mentorica: Barbara Eržen

(Visited 259 times, 1 visits today)