Spoštovani starši in dragi učenci!

Že vrsto let poteka na naši šoli dobrodelna akcija POKLONI ZVEZEK, ki jo pripravlja Karitas.

Tudi letos bomo zbirali zvezke za otroke iz socialno šibkejših družin. Tako lahko podarite NOV, VELIK ZVEZEK S ČRTAMI, ki bo razveselil vašega sovrstnika. Zvezek oddate razredničarki in prejeli boste razglednico, na katero boste napisali lepo misel, spodbudo, željo ali narisali risbico za skritega prijatelja v stiski.

Zvezke lahko oddate tudi v šolsko svetovalno službo ali vodji dobrodelne akcije, Vesni Farkaš (3. a), do 1. junija 2021.

Vabim vas, da se pridružite in tako priskočite na pomoč otrokom, ki potrebujejo potrebščine za novo šolsko leto.

Iskrena HVALA.

Za šolsko skupnost:

Vesna Farkaš

Video spodbude k solidarnosti »Pokloni zvezek« in tudi kratki film iz preteklih let so na voljo na spletni strani www.karitas.si/pokloni-zvezek