Skoči na glavno vsebino

Dan s poslanko

V marcu, mesecu žensk, se je naša devetošolka Petra Leskovec odzvala na ponudbo poslanke Lucije Tacer, da se za en dan pridruži pri njenem delu. Petra je napisala kratko predstavitev sebe in poslala interes. Bila je izbrana.

»8. marca sem obiskala Državni zbor ob Dnevu s poslanko Lucijo Tacer. Pridružila se mi je tudi osmošolka z druge osnovne šole, Lara Povšič. Skupaj sva se udeležili seje in sestanka, si ogledali Državni zbor in spoznali nekaj poslancev ter ministrov. Poslanka je bila zelo prijazna in je nama veliko povedala in pokazala. Projekt se mi je zdel zabaven in poučen, saj je bila to enkratna priložnost za spoznavanje dela poslancev.«

Petra Leskovec, 9. b

Zanjo: Vesna Farkaš

(Visited 180 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost