Skoči na glavno vsebino

Barvita jesen v PBju

Le še kakšen listek je ostal na pisanem jesenskem drevju, zato smo z učenci pohiteli, ga pograbili na kupe in se pozabavali. Uporabili smo ga za zabavo na svežem zraku in izdelali čudovite izdelke. Tako so nastali prav posebni šopki, drevesa in ježki.
Ob dnevu TSZ pa smo se z otroki pogovarjali o zdravem načinu življenja, ki vključuje tako primerno prehrano kot tudi veliko gibanja. Učenci so spoznali različne sorte jabolk, jih okusili in izdelali tudi v 3D formatu.
V povezavi z Društvom za zdravje srca in ožilja, ki za učence 1. triade že 5. leto organizira projekt “Mladi obračamo svet”, so otroci pobliže spoznali brošuro Srček bim, bam. V njej so lahko prebrali, kako deluje naše srce, izvedeli so, kaj se dogaja v telesu med gibanjem in z merjenjem svojega srčnega utripa mnogi tudi prvič začutili bitje srca.

Za aktiv OPB: Neža Kokalj

(Visited 111 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost