Skoči na glavno vsebino

SREBRNO PRIZNANJE NA 26. MEDNARODNEM LIKOVNEM EX-TEMPORU

4. maja 2022 smo se udeležili likovne kolonije v Moravčah, kjer sodelujemo že vrsto let. Likovna kolonija je v organizaciji OŠ Jurija Vege Moravče. Sodelovalo je preko 120 otrok in mentorjev iz 30 slovenskih šol in 14 šol iz tujine (Latvije, Poljske, Črne Gore, Makedonije, Srbije, Bolgarije in Švedske). Umetniki iz naše šole so bili učenci 8.b razreda: Meta Furar, Tijana Mitrović in Klemen Hari, ki mu je komisija dodelila srebrno priznanje.

Iskrene čestitke.

Tanja Kogoj

Uradne fotografije, intervjuji in ostali vtisi so objavljeni na spletni strani OŠ Jurija Vege Moravče. Razstava, prireditev in podelitev priznanj bo na gradu Tuštanj zraven Moravč konec 24. maja 2022.

(Visited 82 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost