Skoči na glavno vsebino

PREBIVALCI NANGOME ZADOVOLJNI Z DIOPTRIJSKIMI OČALI

Se spomnite uspešne zbiralne akcije starih dioptrijskih očal za Zambijo?

Naša nekdanja učenka, Lea Dora Janežič, ki kot mlada zdravnica dela v misijonski bolnišnici v Nangomi v okviru humanitarno-medicinske odprave, nam je posredovala nekaj utrinkov. Z dovoljenjem članov odprave objavljamo  fotografije srečnih prebivalcev z novimi očali in zahvalo.

»Radi bi prenesli nekaj hvaležnosti, ki smo je bili deležni od prebivalcev Nangome in njene okolice tudi do vas, ki ste z velikodušno donacijo starih očal pokazali, kako lahko majhen prispevek naredi veliko razliko v življenju ljudi.

Še enkrat hvala, da ste nam pomagali izboljšati zdravje in dobrobit ljudi v Zambiji, ki si ne morejo privoščiti tamkajšnje osnovne okulistične obravnave.«

Nasmehi povedo vse, kajne?

Za šolsko skupnost: Vesna Farkaš

(Visited 159 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost