Skoči na glavno vsebino

Pozdrav z Debelega rtiča

PETI DAN
Zadnji dan. Jutro brez telovadbe a s polnimi rokami dela. Pakiranje. Še zadnji skok v notranji bazen, kjer smo opravili končno testiranje. Osvojili smo same delfinčke, modre, bronaste ali srebrne. Sledil je še sladoled in zadnji skok v morje ali zunanji bazen. Poslovili smo se od morske vode, po kosilu prejeli še osvojena priznanja in hop na avtobus via Ljubljana. Super je blo! ☀️🌊🐠🫶🏼☀️

ČETRTI DAN
Zbudili smo se v vroče jutro, poletje je že pred vrati. Tek med borovci, plezanje po plezalih in raztezanje so nas čisto prebudili in hitro smo pozabili na utrujenost. Voda v morju in bazenu je vsak dan bolj prijetna, danes pa smo uživali in izpopolnjevali svoje znanje tudi v notranjem bazenu. Zaključili smo morsko risbo, ponovno bili na delavnicah Morska tombola in Povezovalne igre in uživali v toplem morju. Dan smo zaključili s plesom in odštekanim stilom. Še enkrat spimo in se vidimo! 🤗🫶🏼☀️🌊🐠

TRETJI DAN
Ponovno smo dan začeli s telovadbo, tokrat je bila na vrsti joga in pozdrav soncu. Po zajtrku je sledila učna ura in spoznavanje okolja s čutili. Takoj zatem pa skok v vodo in piljenje tehnik plavanja. Plavamo že vsi, žabico, prsno ali kravl. Sledili sta delavnici morska tombola in povezovalne igre, nato pa kosilo in počitek. V drugem plavanju smo tehnike pilili v bazenu in morju, po zasluženem sladoledu pa smo se igrali v morju in raziskovali morsko dno. Komaj smo že čakali nogometno tekmo Slovenija: Danska, ogledali smo si jo na platnu in navijali za naše nogometaše. Po večerji pa  smo se v nogometu pomerili tudi med seboj. Eno igro smo odigrali tudi proti učiteljem. Za nami je čudovit dan in že komaj čakamo, kaj na čaka jutri. ☀️🌊🐠⚽️☀️

DRUGI DAN
Dan smo pričeli z jutranjo telovadbo. Po zajtrku smo spoznavali obalo in iskali školjke za morsko sliko. Sledilo je prvo plavanje, kjer smo nekateri že spoznali ali utrjevali tehnike plavanja, drugi pa smo se učili plavalne osnove. Pred kosilom smo še napisali pismo, po kosilu pa je bil čas za počitek in učno uro.  Popoldan smo nekateri plavali v morju drugi v bazenu, se igrali in utrjevali svoje znanje. Zvečer smo zaključili morsko sliko in imeli družabni večer. Uživamo v vodi in soncu, pošiljamo ga tudi vam. ☀️☀️☀️🌊☀️

PRVI DAN
Po odhodu iz sveže Ljubljane nas je na Debelem Rtiču pričakalo vroče sonce. Izkoristili smo čakanje na proste sobe in opravili testiranje plavanja ter uživali v morski vodi. Po kosilu smo se namestili v sobe in že nas je čakal Lov za zakladom. Po popoldanski malici pa smo se razdelili v plavalne skupine in pričeli z učenjem plavanja. Dan smo zaključili s čudovitim pohodom med vinogradi in sončnim zahodom. Brez ugovarjanja smo popadali v postelje in že komaj čakamo na nov dan. ☀️🐠🌊🦀☀️

(Visited 516 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost