Skoči na glavno vsebino

POKLONI ZVEZEK

Vabimo vas k podpori in sodelovanju v letošnji 2. dobrodelni akciji, ki jo organizira šolska skupnost OŠ Dravlje, tokrat v sodelovanju s KARITASOM.

POKLONI ZVEZEK je akcija zbiranja zvezkov. Želimo zbrati čim več NOVIH, VELIKIH, ČRTNIH ZVEZKOV, ki bodo v prihajajočem šolskem letu razveselili marsikaterega učenca.

Zvezke prinesite k svoji razredničarki ali razredniku in prejeli boste razglednico, na katero boste na hrbtno stran zapisali misel, sporočilo, pozdrav ali narisali risbico za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Razglednico boste nato vstavili v darovani zvezek.

Zvezke lahko oddate tudi v šolsko svetovalno službo ali učiteljici Vesni Farkaš (2. a).

Akcija zbiranja bo potekala do ponedeljka, 3. 6. 2024.

Doslej smo vsako leto zbrali okoli 100 zvezkov. Verjamem, da bo tudi letos tako.

Srčna hvala za solidarnost.

Šolska skupnost OŠ Dravlje

Zanjo: Vesna Farkaš

Morda vam bo všeč tudi...