Pozdravljeni!

Vstopamo v nov teden, v tretji teden, ko imamo drugačno obliko pouka. Zdaj že točno vemo, kaj nas čaka in kako se spopademo s šolskimi obveznostmi. Saj vam gre, kajne? Snov, ki jo jemljete, ni težka, ampak ne smemo pozabiti, da brez vaje ne pridemo daleč. Saj se učiteljice že malo ponavljamo, a vas moramo vsakokrat spomniti, da ne pozabite na poštevanko in branje. Saj niste pozabili, to vem, ampak treba je to tudi delati, ne samo misliti na to, da bi bilo treba.

Pomlad prihaja v našo deželo. V noči iz sobote na nedeljo smo prešli iz zimskega na poletni čas in zato smo premaknili kazalce na urah (nismo premikali ur, so ostale kar na istem mestu). V tem tednu imamo še dva posebna dneva: prvi tak dan je 1. april, ko se bomo kljub težkim časom malo nasmejali, drugi pomemben dan pa je 2. april, ko praznujemo mednarodni dan knjig za otroke, a o tem več v tedenski pripravi.

Učitelji PB vam kličemo: ostanite zdravi, ostanite dobre volje in kljub vabljivim sončnim žarkom … ostanite doma!!!

Lep pozdrav, učiteljica Helena Keber

TEDENSKE KRATKOČASNICE OD 30. MARCA DO 3. APRILA 2020