Dragi otroci!

Želim vam en leeeeep dober dan. Kako ste? Želim si, da ste vsi v redu, da ste vsi zdravi, da vam naloge ne delajo preveč težav, da si razmigate noge, roke in male sive celice na sončku, da še vedno pomagate staršem pri hišnih opravilih, da pomahate sošolcem in prijateljčkom, če se srečate na sprehodu. Želim si, da vam uspe poleg vseh obveznosti pokukati tudi kaj na našo stran in da najdete kaj takega, kar vas zanima. Želim si, da ste se naučili česa novega, da ste ugotovili, da lahko ob kuhanju kosila in pečenju peciva uživamo, da ste opazili prekrasno naravo okoli nas, da zjutraj v postelji poslušate petje ptic in spoznali, da je lahko igra s starši ali sorojenci zelo zabavna stvar. In kaj si najbolj želim? To, da se svet počasi vrne nazaj na stara pota. To ni odvisno od mene ali od vas, za to so odgovorni različni strokovnjaki. Prvi korak bomo storili naslednji teden, ko naj bi se vrnili nazaj v šolske klopi. Juheeeeeeeeeej! Seveda pa … počakajmo na točna navodila. Še vedno pa ne pozabimo na redno umivanje rok (na to nikakor ne smemo pozabiti) in vse ostale nasvete zdravnikov.

Do takrat pa … ostanite zdravi, bodite pridni in verjemite, da se tudi učitelji veselimo naslednjega ponedeljka, ko bodo po šolskih hodnikih spet odmevali vaši koraki in vaši veseli glasovi.

Lepo vas pozdravlja učiteljica Helena Keber

TEDENSKE KRATKOČASNICE OD 11. MAJA DO 15. MAJA 2020

TEDENSKE KRATKOČASNICE OD 4. MAJA DO 8. MAJA 2020

TEDENSKE KRATKOČASNICE OD 20. APRILA DO 24. APRILA 2020