Skoči na glavno vsebino

PODALJŠANO BIVANJE OD PREŠERNA DO POMLADI

Februar se je začel s Prešernovim dnem, slovenskim kulturnim praznikom. Na našega pesnika smo se spomnili z različnimi aktivnostmi, hkrati pa smo poudarili pomen ohranjanja slovenskega jezika in kulture. Z igro smo poustvarili balado Povodni mož, Prešerna smo narisali, sestavili pa smo tudi nekaj lastnih pesmi. Na valentinovo so učenke in učenci drugega razreda igrali bingo in ustvarjali čudovita lectova srca. Konec meseca smo rajali, se našemili v pustne maske in s plesom odganjali zimo. Ker se približuje pomlad, smo že začeli z okraševanjem hodnika in učilnic, da bi pomlad prinesli še v naše šolske prostore. Kaj vse se je dogajalo v mesecu februarju, si lahko pogledate v fotogaleriji. 

Aktiv podaljšanega bivanja

(Visited 88 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost