Skoči na glavno vsebino

Oktobrsko ustvarjanje v podaljšanem bivanju

Konec oktobra je čas, ko se listje obarva in se narava pripravi na počitek. S pisanimi listi smo zato okrasili okna naših učilnic. Konec meseca sta nas hkrati s počitnicami pričakala dva praznika (dan reformacije in dan spomina na mrtve), o katerih smo se pogovorili in odgovorili na nekatera vprašanja. Kdo je Primož Trubar, katere pomembne knjige je natisnil, zakaj je tako pomemben za razvoj slovenskega jezika, na koga se spomnimo prvega novembra in kako?
V zadnjem času se ne moremo izogniti niti praznovanju, ki je šlo čez veliko lužo in se vrnilo čeznjo nazaj. To je noč čarovnic. Nastali so prav strašni izdelki (hiše strahov, netopirji, buče, duhci …), igrali smo se igre, obiskali okrašeno hišo strahov v bližini šole in še in še. Bilo je strrrašno zabavno. Kaj vse smo izdelali ter kako smo se imeli, si poglejte v priloženih fotografijah.

Aktiv podaljšanega bivanja

(Visited 108 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost