Spoštovani starši!

Za otroke, katerih oba starša opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji …), bo organizirano nujno varstvo otrok s strani MOL, ki se bo izvajalo na domu otroka ali na domu prostovoljca.

Če starši izpolnjujete pogoje, lahko svojega otroka prijavite na e-naslov lucija.zeljko@guest.arnes.si, in sicer vsaj 24 ur pred potrebo po varstvu. Prijavi priložite izjavo oz. potrdilo, ki izkazuje upravičenost.

Prosimo, da ob prijavi navedete še naslednje podatke:

Otrok
Priimek in ime
Starost otroka
Otrokove posebnosti (dieta, PP…)
Varstvo potrebuje (datum, ure):
Mati/ skrbnik
Priimek in ime
Domači naslov
Telefonska (mobilna) št.
Delodajalec in delovno mesto
Oče/ skrbnik
Priimek in ime
Domači naslov
Telefonska (mobilna) št.
Delodajalec in delovno mesto

 

dr. Lucija Željko,

ravnateljica

(Visited 67 times, 1 visits today)