Skoči na glavno vsebino

“MOJ DEŽNIK JE LAHKO BALON”

V četrtek, 2. 2. 2023, smo učitelji podaljšanega bivanja pripravili delavnice za bodoče prvošolce, istočasno pa so imeli njihovi starši sestanek in predstavitev dela v šoli z učiteljicami in vodstvom.

Delavnice so potekale na temo pravljice “Moj dežnik je lahko balon” pisateljice Ele Peroci.

Izvedli smo ustvarjalno delavnico – izdelovanje klobukov, gibalno delavnico – vadbo z baloni, v eni delavnici je učiteljica prebrala pravljico in se o njej pogovorila z otroki, v naslednji delavnici pa so bili predstavljeni Kubo robotki, ki jih bodo imeli učenci možnost še bolje spoznati v 1. razredu. Otroci so obiskali vse delavnice in domov odnesli svoj izdelan klobuk in balon, s katerim so telovadili.
Bodoči prvošolci so bili navdušeni in zadovoljni.

Aktiv podaljšanega bivanja

(Visited 151 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost